Aydın Hidrolik

Misyon & Vizyon

Aydın Hidrolik, uzman ve dinamik kadrosuyla çeşitli uygulama alanları için müşteri ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli,hassas ve hızlı üretim anlayışı ile hizmet vermek için 1975 yılında kurulmuş olup, deneyimli kadrosuyla Hidrolik, Pnömatik, Bağlantı Elemanları, Otomasyon, Endüstriyel Kontrol, Makine ve Sistem çözümleri konularında faaliyet göstermektedir.

Aydın Hidrolik bilgi birikimi ve endüstriyel uygulama tecrübesi ile hidrolik, pnömatik konularında ekipman satışının yanısıra mühendislik faaliyetleri ve imalatları ile de teknolojik çözümler üretmektedir. Aydın Hidrolik, teknik destek ve satış sonrası servis hizmetleri sağlamaktadır. Aydın Hidrolik, ilkelerine bağlı ve başarıya odaklanmış bir firma olarak müşterilerinin isteklerini karşılamakla kalmayıp, beklentilerinin ötesinde çözümler sunmaya odaklanmıştır.

Aydın Hidrolik, hidrolik silindir imalatı ve revizyonu, hidrolik pres sistemlerinin imalatı ve revizyonu, hidrolik ray sistemlerinin imalatı ve revizyonu gibi hidrolik ve pnömatik sistemlerin tasarlanıp imal edilmesi hizmetlerini vermektedir. Hidrolik ve pnömatik ekipman satışında tüm müşterilerine en hızlı şekilde hizmet vermektedir.

Yıların vermiş olduğu tecrübe ve kalite standartlarını yüksek tutma arzusu sonucu olarak, çok geniş bir müşteri portföyüne ulaşmış ve son teknoloji makinaları ve yetenekli, tecrübeli personeli ile silah ve savunma sanayi, otomotiv sanayi, makina yedek parça sanayi hidrolik – pnömatik sanayii gibi sektörlere çok yüksek marjlarda hizmet vermekteyiz.

Sizlerle birlikte daha da büyüyüp ileriye gitmek için kurumsallaşmış olup daha büyük ve daha yararlı projelere hep birlikte imzalarımızı atmaya ve bu sektörde yine sizlerle beraber en başarılı olmaya gayret ediyoruz.

Biliyoruz ki, sizlerle varolup güçlendiğimiz sürece, bizler de bu sektörün içinde varolacağız.

Ürünlerimiz ile ilgili fiyat teklifi almak istermisiniz ?

Firmamız 1975 yılından beridir hidrolik malzemelerinin imalat ve satışını yapmaktadır.

YUKARI